31 Mart 2017 Cuma

Mart zamanı


    Bu ay nasıl geçti sahi anlayamadım. Çoğu kez zamanı yakalamaya çalışan bir çocuk gibi zamanın durmasını dilediğimi hayal ederdim. Şimdi ne değişti bilinmez zamanı kaçırdığımı hissediyorum. Zaman geçiyor ve ben büyük bir kalabalığın ortasında duruyorum gibi...Sanırım okuduğum bir kitaptan bu cümle.
    Mart ayı indirimlerle dolu bir aydı. Bu yüzden onca telaşenin ortasında koştur koştur alabildiklerimi aldım ve aldıklarımı yavaş yavaş paylaşmak istiyorum. Garnier makyaj temizleyici uzun zamandır kullandığım bir ürün Şok marketlerde indirimde gördüğümde ki sanırım hala aynı indirim fiyatında almıştım. Biliyorum Yves Rocher parfümlerini çok paylaşıyorum ama seviyorum . Yaz için çok harika olduklarını söyleyemem lakin bahar için gerçekten güzel bir kokusu var Evidence'in. BB krem konusunda belki de sayfalarca yazabilirim. Üniversite birinci sınıftan itibaren makyaj yapmayan benin kullandığı o zamanlar tek ürün olan BB kremlerin CC'si çıktığında sevinmiştim ki. Pure Beauty cidden iyi bir ürün. Karma cilde sahip olduğum için ürünlerin sivilce yapmaması benim için önemli. Kapatıcılıktan ziyade sağladığı aydınlık daha sağlıklı bir cilt görünümü veriyor.
      Ve bu ay bir müzikle özetlendi diyorum... Neden bilmiyorum ama oldukça eski bir film olan Amelie filminin La Noyee müziğini bıkana kadar dinledim. İnsanların ruh halleriyle dinledikleri müzik gerçekten örtüşüyorsa bu ay hafif başlayan ve sonra inanılmaz derece kelimelere ihtiyaç duyulmadan mutlu eden bir aydı. Bir ara Amelie filmini de anlatmalıyım. Düş ile gerçek arasında mutluluğu yakalamaya çalışırken karşılaşılan gerçek hislerle dolu bir film... diye başlamalı paragraflarımı sıralamalıyım....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder